Param teknoloji ekiplerinin geliştirdiği altyapıyla 2021’de Şimdi Al Sonra Öde (BNPL) modelini  , özel skorlama algoritması ve çoklu limit seçenekleriyle kullanıcılarımıza hızlı ve kolay alışveriş imkânı sunuyoruz. Anlaşmalı olduğumuz markalarda özel faiz, taksit öteleme ve peşin fiyatına alışveriş gibi özel avantajlar sağlıyoruz.

Kullanıcılarımızın kredi geri ödemeleri için “kendi ritminde öde” yaklaşımını benimsiyoruz.

Kredim’i geleneksel finansal uygulamalardan ayıran en önemli özelliklerinden biri ise yapay zekâ tabanlı altyapısı. Bu altyapı sayesinde daha önce bir kredi kullanmamış veya herhangi bir finansal kuruluşla çalışmamış kesim de kredili alışveriş imkanından yararlanabiliyor. Kullanıcılarımız kendilerine özel tanımlanan sektörel bazlı limitleriyle hem online hem de offline kanallarda kartsız dijital alışveriş yapabiliyor. Türkiye’de ilk kez başlattığımız “QR kod ile kredili alışveriş” sayesinde ise kullanıcılarımızın fiziki mağazalardan da alışveriş yapmasına olanak sunuyoruz.

Geliştirdiğimiz tüm altyapıyı Kredim uygulaması dışında BNPL altyapı ihtiyacı bulunan ve anlaşma yaptığımız uygulamalara da kolayca entegre edilebilecek şekilde oluşturduk. Aynı zamanda ortak olduğumuz Hopi uygulamasıyla entegrasyon çalışmalarını tamamlayarak Hopi kullanıcılara kartsız alışveriş imkanı sağlıyoruz.

Günümüzde firmaların hızlı finansmana erişim ihtiyaçları arttığı için son kullanıcılara yönelik geliştirdiğimiz BNPL çözümünü firmalar da talep etmeye başladı. Burada firmaların özel talep ve ihtiyaçlarına kolay biçimde özel çözümler sunmak için “Kredim Business” uygulamasını hayata geçirdik. 2023 yılında, yeni nesil alacak finansmanı platformu Figopara ile bayilerin finansman ihtiyaçlarına çözüm olabilecek bir işbirliğine imza attık.

Büyüme vizyonumuza eşlik eden Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD), CEECAT Capital, Alpha Associates ve Revo Capital gibi yatırımcılarımızın da desteğiyle Türkiye’de geliştirdiğimiz çözümleri büyütürken, bir yandan da globale açılma stratejisiyle ilerliyoruz. Kredim olarak organik büyümemizi sürdürürken, yapacağımız iş birliklerimizle kullanıcılarımıza farklı uygulamalar üzerinden de alışveriş imkanı sağlayacağız.

Yoruma Kapalı

tr_TRTurkish